Vetešníci

Víte co je zvláštní? Že někdo něco vyhodí jako kus zbytečnosti, zatímco jinému to udělá radost a ozvláštní jeho dům či pokoj. Teď tu nemluvím o second handech a oblečení z druhé ruky. Samozřejmě na tom není nic špatného, ale teď mám na mysli různé serepetičky, které si doma vystavíte a nebo najdou i jiné využití. Obecně nejsem vetešník, který si libuje ve všem, co by si mohl vzít domů.
Ale tihle krásní pejsci! Našel je děda, někdo je vyhodil. Pravda, jsou trochu oprýskaní a jeden má ulomenou tlapku, ale přesto mi přijdou roztomilí. Mají takové skvělé kukuče a hlavně tito dva vypadají přesně jako psíci přítele. Mají dvě malé čivavy a vypadají přesně takto.

Takže díky obyčejné veteši mohu udělat radost dalším lidem. A ty ostatní si vystavím někde v pokoji. Ti v tom kočáře, to je kasička na peníze. Ale kasičky tu mám asi tři a ani jedna neplní svou funkci, jsou zkrátka jen vystavené. Nejsem typ člověka, co by si potrpěl na ozdůbky všude možně, ale občas mě prostě něco okouzlí jako tito psíci. Připadají mi takoví reální. Osobně nechápu, že takovou věc někdo vyhodí, pohodí ji do nějaké bedny ke kontejnerům. To už bych to raději prodala na Aukru za pár korun. Někdo to přeci jen ocení. Sama občas něco vyhazuji, ale to už ty věci musí být opravdu rozbité. Jinak se vše snažím prodat a nebo darovat, pokud už je kvalita horší. Všechno se dá přece využít!

Chtěla jsem se jen podělit o takový hezký úlovek. Tady psíci vypadají trochu hůře, protože je fotka s bleskem, ale snad to nevadí.

Taky jste někdy našli něco užitečného nebo hezkého?

8 x komentováno “Vetešníci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *