Zdi a rovné plochy jako umění

Vítám vás u dalšího článku, který bude poprvé zařazen do klasického lifestyle odvětví. Týká se totiž bydlení a to konkrétně zvelebování domova různými tapetami či nálepkami. Jsem toho názoru, že by člověk neměl brát každou spolupráci, která mu je nabídnuta, jen tak bez rozmyslu.

Když mi ale přišla nabídka od společnosti Pixers, která ve svém e-shopu nabízí několik druhů tapet, fototapet, různých nálepek a také obrazů, nemohla jsem odmítnout. Vždycky jsem si potrpěla na vyzdobené zdi – už několik let mám nad pohovkou sbírku nalepovacích květin a motýlů. Díky Pixers jsem svůj pokoj rozšířila nejen o pejska na zeď, ale také o nálepku na svůj jinak jednobarevný notebook.

 

 

Tapeta a nálepky přišly úhledně zabalené a srolované. Musím říci, že nabídka e-shopu je opravdu široká a každý si tu přijde na své. Na výběr máte z různých stylů, témat, druhů… zkrátka podle vaší fantazie. Při objednávce si můžete navolit parametry přesně podle vašich představ a orientace na stránkách je velmi jednoduchá, působí moderním a příjemným dojmem. Pouze při výběru vinylové tapety na stěnu se mi nechtěl zobrazit výběr parametrů, ale při finální objednávce se již objevil. Jiný problém jsem nezaznamenala a objednávku bez obtíží dokončila.

 

 

Tuto vinylovou tapetu zámeckých schodů si vybral děda do svého pokoje vedle obýváku a bez problémů ji nalepil na zeď pomocí lepidla na tapety. Mimochodem, poznali byste, že ten poslední schod dole sám domaloval? Samozřejmě máte kromě klasické vinylové tapety na výběr i voděodolnou či samolepicí verzi, ale my vybrali tuto kvůli nižší ceně. Tapeta skvěle drží, nijak se nekrabatí a je kvalitní.

 

 

Já si do svého pokoje vybrala velkou nálepku na zeď v podobě malého buldočka. Jelikož jsem na jakékoliv praktické činnosti celkem nešikovná, bála jsem se, že se mi pejska nepovede správně nalepit a obrázek se bude všude možně krčit. To se samozřejmě stalo, ale nálepka šla pohodlně odlepit a znovu nalepit, aniž by se roztrhala, jako tomu bývá u různých samolepicích produktů. Vypadá jako namalovaný a do pokoje se skvěle hodí.

 

 

A poslední – tzv. umělecký potisk na notebook. U něj se mi bohužel nepovedlo přesně zjistit rozměry notebooku (to je ta moje šikovnost), takže je nálepka trochu menší, ale to ničemu nevadí. Alespoň mi ozvláštnila notebook a stejně jako pejsek perfektně drží.

Jsem nadšená, že jsem si díky Pixers mohla trochu oživit pokoj a udělat radost prarodičům díky velké tapetě se zámeckými schody. Určitě doporučuji navštívit všem, kteří mají rádi tapety a různé nálepky na zeď či jiné hladké povrchy. Vybere si skutečně každý, momentálně se těší oblibě především fototapety, na které přikládám odkaz: Pixers.cz/fototapety. 😊

 

Znáte Pixers? Máte rádi tapety či jiné nálepky do domu/bytu?

24 x komentováno

 1. Ty schody vlastně nejsou až tolik vtipný nebo blbý, ve skutečnosti totiž vypadají fakt dobře, když jsem fotku napoprvé projela jen koutkem oka, fakt jsem si myslela, že je tam máte. Problém bych viděla v tom, že jsou tam tak vytržené z kontextu. Nehodí se tam. To je asi kámen úrazu. Kdyby více zapadaly do prostředí, dovedu si představit, že budou vypadat opravdu skvěle.
  Na druhou stranu, je paráda, že má děda něco rád, něco se mu líbí a tak… Moji prarodiče jsou zapšklí, všechno je pro ně zbytečné, na nic, nikdy nic nedokončí a z ničeho nedovedou mít radost, proto mi tohle přijde vlastně fajn.

  Jen jsem se chtěla zeptat, není pejsek trochu nakřivo? Sám o sobě vypadá hezky, vážně, jak kdybys ho tam namalovala. Ale asi bych ho trochu srovnala.

  Já taky měla už objednanou fototapetu. Les, východ slunce mezi stromy. Mám na to parádní místo, kam nic nebude pasovat líp, ale u pixers mi vadí, že jde platit jen přes paypal – odmítám kdekoli vyplňovat číslo své karty, ani náhodou! No a převod do zahraničí stojí v bance dvě stovky a to se mi úplně nechce za to dávat.
  Našla jsem si jinou stránku, kde mají podobně hezké lesní prostředí, tak nakoupím tam, ale asi až po Vánocích, už teď nechci utrácet za sebe.

  1. To je pravda no, že jsou tam ty schody takové osamocené a zvláštní, ale jsem ráda, že má aspoň děda radost 🙂 pejsek trochu nakřivo je, budu se snažit ho přelepit a doufat, že se neroztrhne 😀 🙂

 2. Ten buldok je hrozně sladkej a i ten notebook teď vypadá dobře, hlavně že nebyli rozměry větší, tohle je ještě dobré. Já sama myslím mám zrovna z tohohle obchodu samolepku na zdi – je to motýl který přechází v notovou osnovu 🙂 a ten schod opravdu vypadá jak když patří k plakátu, děda je šikovnej 🙂

 3. Týjo, tak ty schody jsou boží… nejdřív jsem si myslela, že ta nálepka je ten obraz, a že ty schody jsou skutečné 😀 Chvíli trvalo, než mi to docvaklo. A děda je fakt šikovný, rozdíl nejde poznat. 🙂 A ta nálepka na notebooku jako totálně boží! 🙂

 4. Schody vypadají jako kdyby tam byly doopravdy! 😀 Úplně wow! :D. Já tedy stránku vůbec neznám, jelikož doma nemáme žádné tapety, protože jsme se jich po minulých majitelých docela špatně zbavovali 😀 😀 , takže jsme si všichni řekli, že už nikdy víc :D, ale tyhle jednoduchý obrázky se mi líbí a nebo také jsem viděla i citáty 🙂

  L.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *