Jednodílné plavky pro letošní léto

Léto je bohužel ještě hodně daleko, a pokud se podíváme z okna, tak i jaro se někde zapomnělo. To ale neznamená, že už si nemůžeme vybírat plavky pro letní sezónu a alespoň na chvíli si navodit ten pocit bezstarostného léta s koupáním v moři, bazénu anebo rybníku. Koneckonců, teď s nimi můžeme vyrazit aspoň do aquaparku. Ale jaké vybrat? Bikiny nebo jednodílné? Dříve jsem vždy volila jen bikiny jako jasnou volbu. 👙 Jednodílné plavky pro mě nikdy nebývaly vyhledávaným kouskem do mého šatníku. Pamatuji si klasické dětské plavky v celku, které jsem nosila na plavání jako prcek a měla jsem je tedy zafixované jako plavky pro děti nebo starší dámy. Když mě ale oslovil e-shop Manzara s nabídkou spolupráce, tak jsem zjistila, že i jednodílné plavky mohou být stylové a hezké. Myslím, že pro letošní léto si jedny ty jednodílné pořídím a užiji si menší nádech retra. Pojďme se podívat na pár inspirací z jednodílných plavek. ❤🏖

 

 

PLAVKY SEBA (zelené):

749,00 Kč

82% Nylon

18% Spandex

Velikost: S, M, L, XL, XXL

Jedny z mých favoritů, které mě zaujaly především provedením výstřihu a jednoduchou zelenou barvou. Mám ráda jednoduchost, kterou tyto plavky nabízejí a výstřihem ozvláštňují jednoduchý střih.

 

 

PLAVKY SEBA (černo-bílé):

749,00 Kč

82% Nylon

18% Spandex

Velikost: M, L, XXL

Druhé plavky mají stejný střih, ale jsou pruhované. Působí trochu námořnickým stylem a díky svému vzoru jsou výrazné.

 

 

PLAVKY SAXONA (modré):

699,00 Kč

82% Nylon

18% Spandex

Velikost: S, M, XL, XXL

Posledním mým favoritem jsou tyto modré námořnické plavky, které hned na první pohled zaujmou příjemným retrem, jednoduchým provedením a hezkým střihem.

 

Byla jsem poměrně překvapená, jaký je dnes výběr jednodílných plavek, protože jsem léta žila v domnění obyčejných plavek v celku, které známe z dětských koupališť. Teď jsem si ale našla své favority, ze kterých některý určitě přijde do mého šatníku. Samozřejmě stále vnímám více výhod u bikin, opálíte si břicho a cítíte se lehčí, když se plavky nacucají vodou. U těch jednodílných je ale zase menší pravděpodobnost, že vám spadnou při vodních radovánkách. Navíc pokud máte rádi retro styl, mezi jednodílnými plavkami si určitě vyberete. Jen to léto tomu chybí!

 

A co vy? Jaké plavky máte rádi?

☀ Vybere si každý. ☀

22 x komentováno

  1. Nad jednodílnými plavkami jsem přemýšlela už minulý rok, ale pořád si myslím, že jsou spíše pro ženy/dívky s kypřejšími tvary. Nejsem sice štíhlá, ale silná nejsem.
    Přesně ty zelené jsem měla vyhlídnut v černé barvě. Možná si je přeci jen pořídím 🙂

  2. Mne sa páčia aj dvojdielne plavky, ale kvôli opáleniu ich veľmi nenosím. Mám jedny a tie používam skôr na fotenie ako na opalovanie, alebo celkovo k vode. Ale treba uznať, že tie modely čo prichádzajú do módy posledné roky sú veľmi vkusné !:)
    THE NOELA

  3. O jednodílných jsem uvažovala, protože chodím na bazén vyloženě za účelem plavání, nějaká paráda je mi ukradená. Válení v plavkách mě nebaví. Pak jsem ale objevila ty ,,svoje” a bylo po jednodílných. Krásně drží, můžu dělat ve vodě co chci a neposunou se ani o milimetr.

    Plavky, které ukazuješ, jsou moc hezké. Když je srovnám s těmi, ve kterých jsem plavala ve druhé třídě… brrr. Ty byly. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *